MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12012028
nr 1201 2028
Stol
1700-/1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:59:40
3/9 16:36:50